• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский

Zwierzęta inne

Tamaryny Białoczube Darka już z potomstwem :)

Tamarynki Białoczube, które zostaly przekazane przez nas do hodowli Darka szczęśliwie odchowują już 2 młode. Małpki  trafiły do Darka z naszej hodowli na jesieni zeszlego roku, u już odchowują potomstwo. Cieszymy się sukcesem i mamy nadzieję że współpraca hodowlana będzie rozwijać się dalej.

Lemury Katta

Niektóre zwierzęta są po prostu wyjątkowe a do tego grona z całą pewnością zaliczają się lemury. Na określenie Lemurów można użyć wiele epitetów i określeń: niesamowite, śmieszne, inteligentne, medialne, endemiczne, charakterystyczne, zwinne, szybkie żarłoczne, społeczne, niepowtarzalne i wszystkie  będą niesamowicie trafne. Lemury żyją oczywiście na Madagaskarze o czym całemu światu przypomniał Król Julian z filmu Madagaskar. Zresztą - zobaczcie sami.

Na gorąco - relacja z Targów w Lublinie :)

Zapraszamy do pierwszej, świeżutkiej relacji prosto z Targów Zoologicznych – ZooPark w Lublinie. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.  Równocześnie bardzo dziękujemy tym którzy pomogli nam uświetnić naszą wystawę – szczególnie firmie QLA z Bolechowic i naszej niezastąpionej kuzynce Dżej za piękne banery.

Odwiedź nas na Lubelskich Targach Zoologicznych !

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie naszej fimy na Lubelskie Targi Zoologiczne. W imieniu organizatorów, oraz własnym serdecznie Państwa zapraszamy.

Filmy wideo na naszej stronie :)

Nowa strona, nowe możliwości - od kilku dni na naszej stronie oprócz zdjęć z różnych hodowli europejskich, możecie zobaczyć również materiały wideo. Są to nagrania dalekie od profesjonalizmu, jednak nie były one przygotowywane z myślą publikacji szerszej publiczności. Ponieważ chcemy jednak jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą stronę podjęliśmy decyzję o ich publikacji.

to top
facebook
allegro