• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский

Woliery dla papużek falistych

Kolejna ptaszarnia oddana do użytku. Chyba najcieplejszy montaż w tym roku;)

Podwójna woliera dla kotów

Kolejny odpowiedzialny miłośnik kotów który poza dobrostanem swoich podopiecznych pomyślał o dobrostanie dzikich zwierząt i ptaków. - Bardzo szanujemy!
Woliera 6m x 3m x 3m z deskowaniem ścian bocznych i tylnej.
Pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

Woliera dla kotów - Paryż

Kolejna realizacja dla miłośników giętych dachów - tym razem woliera 1,7m x 2,5x3m(h). Malowany proszkiem czarny mat. Pozostało tylko do końca urządzić. Przygotowana specjalnie dla kotów.

Woliera dla serwali

Woliera gięta o wymiarach 3,5x2,5m x 3,2m (h) w stylowym czarnym macie z mahoniowym deskowaniem.

Centrum rehabilitacji norek

"Norkowe centrum" już gotowe - wyszło po prostu genialnie! Dołożyliśmy karmidła wysuwane, oraz ocieplane domki dla norek. Wystrój to już zasługa nowych właścicieli. 12mx5mx2m 

Aluminiowe klatki do hodowli drobnej egzotyki

 

Klatki o wymiarach 60x50x100, tył wykonany z płyty Di-bondowej. Praktyczne i łatwe w czyszczeniu

Woliera przydomowa dla kotów

Zawsze uważałem że można wypracować kompromis pomiędzy naszymi podopiecznymi kotami a dzikimi ptakami. Ta woliera tak właśnie mi się kojarzy, z jednej strony dbałość Sławka o bezpieczeństwo jego podopiecznych z drugiej troska o skrzydlatych lokatorów jego ogrodu. To wszystko okraszone przepięknymi krajobrazami Pomorza, tęczą, łanami rzepaku, pięknymi alejami drzew i cudną plażą w Łebie. Czego chcieć więcej? - może trochę więcej wolnego czasu by móc bardziej nacieszyć się Polską północną. A my już pędzimy na kolejny montaż.

Woliera dla bezdomnych kotów w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu

Budowa woliery dla kotów w Schronisku w Świnoujściu dobiegła końca. Dziękujemy za kilka naprawdę sympatycznych dni spędzonych na Pomorzu oraz za bardzo miłe przyjęcie przez pracowników schroniska i ich podopiecznych. Teraz wolierę 7x5m przetestują kociaki.

Kompleks wolier giętych

Piękny kompleks wolier giętych wykonany przez naszą firmę. Ptawie miesiąc pracy w u klienta na miejscu, ale efekt robi wrażenie. 
.
.

Woliera balkonowa dla kotów wraz z tunelem dochodzącym

A to prosty sposób na zapewnienie kotom mieszkającym w bloku bezpieczeństwa podczas korzystania ze świeżego powietrza. Korzystają na tym wszyscy: właściceile kotów nie musząc martwić się o bezpieczeństwo swojego pupila, koty które bez ograniczeń mogą korzystać i wychodzić na świeże powietrze kiedy tylko mają ochotę, oraz przede wszystkim miejscowe ptaki i drobne ssaki które mogą paść ofiarą naszego pupila. Czy to nie dobry kompromis???

Woliery dla ptaków wróblowatych Uniwersytetu Jagielońskiego

Zimowe realizacje zawsze są trudne, bo nasze zimy są bardzo kapryśne, wczoraj zakończyliśmy projekt dla ptaków wróblowatych, i dopadła nas niezła śnieżyca ale wszystko ukończone dwa tygodnie przed planowanym terminem. Emblematy firmowe powieszone a my możemy życzyć samych sukcesów w badaniach i hodowli ptaków na naszej, jakże zacnej, krakowskiej uczelni.

Budowa ptaszarni w Zamościu

Czasami nasi klienci nie wierzą że nasze woliery robimy z naprawdę duża dokładnością sami myląc się o kilka cm :) - na szczęście najważniejsze to umieć wyjść z sytuacji. My co prawda poświęciliśmy sporo czasu na podkuwanie sufitu ale teraz po drobnych poprawkach wykończeniowych będzie naprawdę fajna, zimowa ptaszarnia.

Woliera dla kotów 4x4m

Woliera dla Fundacji opiekującej się bezdomnymi kotami - 4x4x2m, wraz z rękawem umożliwiającym wchodzenie i wychodzenie kociakom na zewnątrz bez ryzyka niekontrolowanej ucieczki.

Pokojowa woliera dla amadyn.

170 cm x 180 cm (h) x 60 cm - z przeznaczeniem do ogrodu zimowego. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia od nowego właściciela zaaranżowanej woliery z jej nowymi mieszkańcami - życzymy powodzenia w hodowli.

Domowa woliera dla Amazonek.

Rozkładana woliera dla Amazonek wykonana przez nas dla Michała. 2x 2x 1m, dwie szuflady, dwoje drzwi, kółeczka umożliwiające łatwe porządkowanie i obsługę woliery. A może wy macie niezagospodarowaną przestrzeń na poddaszu?

Piękna gięta woliera z giętym dachem

Październik pożegnaliśmy super montażem w przepięknym miejscu pod Płockiem. Aura cudowna - Złota Polska JESIEŃ z pięknymi widokiem na Wisłę. Mamy nadzieję że to dopiero początek naszej wolierowej przygody z Panem Cezarym - Pozdrawiamy serdecznie. Woliera o wymiarach 5x2x3m(H) z zabudową poliwęglanową. 

 

Woliery pokojowe

Bardzo lubimy gdy klienci do nas wracają, znaczy to że nasze produkty się sprawdzają :) Dziś dwie woliery pokojowe w jesiennym akompaniamencie...

archive to top
facebook
allegro